2×26 dia tot
Øreringer i gult gull, Diamanter 0,27 ct
738132GG
18.795,00kr
På lager
- Fri frakt over 800,-Eller klikk og hent i butikk
- 14 dagers angrerettBytt i butikk på Sola eller Tasta
- Trygg betalingVipps, Klarna og kort
- 2 års reklamasjonsrettService i eget verksted
Eksklusive creoler i 14 karat gull, dekorert med 52 glitrende diamanter – 26 diamanter i hver ørering – med en samlet diamantvekt på 0,27 ct W/SI.
Diamantene er fordelt over den brede fronten og gir creolene et rikt og elegant uttrykk med flott glans fra flere vinkler. Den kompakte størrelsen gjør at de sitter pent og tett inntil øret, samtidig som bredden og de mange diamantene gir et eksklusivt preg.
Et tidløst par diamantcreoler som passer like godt til hverdags som til fest og spesielle anledninger.
Detaljer: 14K gull · 52 diamanter (2 × 26) · Totalt 0,27 ct W/SI · Høyde 13,25 mm · Bredde 3,8 mm · Innvendig diameter 9 mm.
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14 kt. |
| Stener | |
| Carat | 0.27 ct. |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Antall stener | 52 |
Bli den første til å omtale “Øreringer i gult gull, Diamanter 0,27 ct”
SKU: 738132GG
2×26 dia tot
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14 kt. |
| Stener | |
| Carat | 0.27 ct. |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Antall stener | 52 |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.
Bli den første til å omtale “Øreringer i gult gull, Diamanter 0,27 ct”
Du har 14 dagers angrerett på kjøp i nettbutikken. Varen må returneres i original stand og emballasje, gjerne med sporing.
Returadresse: Gullsmed O Christensen AS, Solakrossen 2, 4050 Sola.
Bytte kan gjøres via bytteskjema eller i butikk (tilgodekort utstedes).
Gebyr for uavhentet pakke er kr 249, - i tillegg kr 200, - som standard frakt for å dekke utsendelse.
Gi oss beskjed på e-post: gullsmedchristensen@gmail.com når du har sendt din retur. Bruk gjerne telefonnummer 90850889 for sporing slik at vi kan behandle den raskere.
Alle varer har 2 års reklamasjonsrett – 5 år for varer som er ment å vare vesentlig lenger enn to år. Reparasjoner utføres i vårt eget gullsmedverksted på Sola.
kontakt
Gullsmed O. Christensen a/s
Gullsmed Christensen, Tasta a/s
Spør en gullsmed
Vi er gullsmeder i 8 generasjoner, med eget verksted på Sola. Lurer du på størrelse, materiale eller stell? Ring oss, så hjelper vi deg.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.