52dia tot
Ørepynt i gult gull, Diamanter 0,86 ct
ES6007RYD0001S
36.900,00kr
På lager
- Fri frakt over 800,-Eller klikk og hent i butikk
- 14 dagers angrerettBytt i butikk på Sola eller Tasta
- Trygg betalingVipps, Klarna og kort
- 2 års reklamasjonsrettService i eget verksted
Eksklusiv ørepynt i gult gull med et elegant, åpent design og en generøs rekke glitrende diamanter. Den myke, organiske formen gir ørepynten et moderne uttrykk, mens det varme gullet skaper en vakker kontrast til diamantenes klare glans.
Ørepynten er fattet med totalt 52 diamanter, 26 diamanter i hver ørepynt, med en samlet diamantvekt på 0,86 ct W/SI. Et iøynefallende smykke som tilfører akkurat passe mengde luksus og glans.
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14 kt. |
| Stener | |
| Carat | 0.86 ct. |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Mål | H: 20mm – B: 15mm |
| Antall stener | 52 |
Bli den første til å omtale “Ørepynt i gult gull, Diamanter 0,86 ct”
SKU: ES6007RYD0001S
52dia tot
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14 kt. |
| Stener | |
| Carat | 0.86 ct. |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Mål | H: 20mm – B: 15mm |
| Antall stener | 52 |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.
Bli den første til å omtale “Ørepynt i gult gull, Diamanter 0,86 ct”
Du har 14 dagers angrerett på kjøp i nettbutikken. Varen må returneres i original stand og emballasje, gjerne med sporing.
Returadresse: Gullsmed O Christensen AS, Solakrossen 2, 4050 Sola.
Bytte kan gjøres via bytteskjema eller i butikk (tilgodekort utstedes).
Gebyr for uavhentet pakke er kr 249, - i tillegg kr 200, - som standard frakt for å dekke utsendelse.
Gi oss beskjed på e-post: gullsmedchristensen@gmail.com når du har sendt din retur. Bruk gjerne telefonnummer 90850889 for sporing slik at vi kan behandle den raskere.
Alle varer har 2 års reklamasjonsrett – 5 år for varer som er ment å vare vesentlig lenger enn to år. Reparasjoner utføres i vårt eget gullsmedverksted på Sola.
kontakt
Gullsmed O. Christensen a/s
Gullsmed Christensen, Tasta a/s
Spør en gullsmed
Vi er gullsmeder i 8 generasjoner, med eget verksted på Sola. Lurer du på størrelse, materiale eller stell? Ring oss, så hjelper vi deg.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.